Akoestische piano Yamaha U3

Een akoestische piano: Yamaha U3 (volledig gerestaureerd eind 2021). Nieuwprijs van deze piano is €13.500,-. Dit exemplaar wordt speciaal aangeboden voor de KiKa-veiling door Bol Piano's & Vleugels. Het startbedrag van deze prachtige piano tijdens de veiling is €5.000,-. Alles boven dit bedrag is voor KiKa. Beschikbaar gesteld door Bol Piano's & Vleugels.695C678F-A4D9-49D8-81F5-703371D963B9
7930D2A1-A62C-4CF6-91E8-D4381EA7B491
F9B0C002-CAD5-49A4-A30F-70EC22C2B780
85E677FC-72AA-4512-9265-3FCF2A122F3E
606D8404-715C-48D0-AD6C-8341ED923E7E

(Klik hier om een bod uit te brengen)